Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Autor

 

Projekt Atypinteriér vznikl v roce 1999. Význam tohoto slovního spojení je úzce spjat s konečným výsledkem.  Prostor, který nekopíruje a zaměřuje se na jedinečnost představy klienta. Atypinteriér rozvíjí  formou  interiéru i exteriéru  osobitost a originalitu. 

Zakladatel atelieru Atypinteriér je Petr Kozel, který je členem organizované skupiny Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti. Tato Unie (UVU ČR) je členem Association Internationale des Arts Plastiques(AIAP) při UNESCO, která ročně pořádá na 40 výstav po celém světě.

Petr Kozel je autorem mnoha jiných děl, jako jsou obrazy a sochy.Výtvarný projev neomezuje jen na solitéry v interieru a exterieru, ale jeho volná tvorba se přelévá intuitivně do prostoru. Stěny, stropy i podlahy lze výtvarně obhatit tak, aby výsledný dojem působil jako celek.  

Zajímá se o neotřelé návrhy interierů, architekturu a design. Uplatnění výtvarného jazyka lze spatřt takřka všude. Od scénických dekorací, obytných prostor, bytových doplňků až po relaxačních zóny a dětské pokoje. Barevné poradenství je jednou s možností jak spoluvytvářet veřejný prostor. Zájem o akustiku a osvětlení přináší do interieru ale i architektury  nové materiály.   

Když nedávno firma,  která má své řetězce po celé světě,  zadala studii v níž odborníci zkoumali nakolik je při výběru rozhodující design kavárny či restaurace, vyplynulo, že je to více než z 80%. ​                 Každý člověk touží po vyjádření sebe samého. Prostor a jeho atmosféra je jednou z možností kde člověk ukazuje sám sebe, své cítění.  Atypinteriér se snaží svou vizí a prácí  objevit v každém projektu krásu a harmonii. Spojení mezi objektem a člověkem.

Vždy je něco kolem nás co inspiruje a je plné nového. Vy nás inspirujete! Proto jednou s cest jak vytvořit atmosféru,  je 100% respekt ke klientovi.

 Buďte těmi co inspirují, naplňte prostor, dejte o sobě vědět !

Proč?

Originalitou lze vytvořit prostor, artefakt i bod, který přitáhne nejen pozornost ale i emoci, která navždy zapíše stopu v naší paměti. Tímto způsobem lze komunikovat skrze umění.

Atmosféra je všude a ovlivňuje jí mnoho věcí, z ní si odnášíme pocit.

Médium, jako je malba na stěnách, či v obrazech, vtiskuje tvary základních schémat nám všem, skrze barvu a tvar.

Hmota jako médium ve skulptuře povznáší materiiduchu, a tím spojuje hmatané s cítěným. I všední věci mohou promlouvat. Skulptura je tu od toho, aby něco sdělila. A to něco je vždy významné pro konkrétního člověka. Tedy když tvar, objekt či barva mluví, mluví pro vás!

 

 

Trvale spolupracuje s architektonickým  atelierem Šneberk. http://www.sneberkarchitekt.cz/


   

 

TOPlist